فروش گل محمدی
خانه / غنچه رز گوجه ای / خرید غنچه رز قرمز+فروش با قیمت مناسب

خرید غنچه رز قرمز+فروش با قیمت مناسب

غنچه رز قرمز,در حالت خشک شده متقاضی و خریداران زیادی دارد.گل رز تقریبا ۷ هزار سال قدمت ئارئ که اولین بار در چین دیده شد. اولین جایی که در جهان گل رز کشت شد چین بود.۳۰گونه معطر از گل رز موجود است. و تمام آنها دارای اسانس با درجه های مختلف دارد ومواد موثره های آن مناسب برای صنعت عطرسازی است.گل های رز در مناطق خشک و کوهستانی کشت و تولید میشود.غنچه رز قرمز در زمان کشت مقداری سم زده میشود و این سم در مرحله خشک کردن از بین میرود.در نتیجه تنوع کیفی این غنچه بسیار زیاد است. و کیفیت آن براساس تاثیر سموم از بین نمیرود.خرید غنچه رز قرمز+فروش با قیمت مناسب

غنچه های رز در رنگ های مختلف در فصل تیرماه شروع به رشد میکند ودر انتهای فصل تیر غنچه های خشک اماده ارسال به بازار است.غنچه رز قرمز در صنایع مختلف مورد کاربرد است.

صنایعی مثل:

 • صنعت مواد غذایی
 • صنعت عطر و رایحه
 • صنعت تزیین و شیرینی سازی
 • صنعت رزین
 • صنعت شمع سازی
 • صنعت صابون سازی

پس از اینکه غنچه رز قرمز ها خشک شده آنها را روی هم قرار ندهید ویادر کیسه نایلونی و سپس کارتن قرار دهید تا گل تغییر رنگ ندهد وماندگاری آن بالا برود

جوانه های گل رز قرمز کاربردهای متنوعی دارد.ازجمله در زمینه آشپزی و پزشکی میباشد.صادراتاین محصول به اکثر کشورها انجام میشود مثل ترکیه,آلمان,بلغارستان است. البته کشور ترکیه این محصول را به کشورهای دیگر صادر میکند.تقاضا برای این گیاه هر روز در حال افزایش میباشد. یکی از بارزترین خواص این گیاه، اثراتی همچون آرام بخشی آن است که با رایحه ای آرام بخش همراه است. قیمت خرید جوانه رز قرمز خشک توسط چند عنصر داخلی و همچنین خارجی تعیین میشود. چند نمونه از عوامل خارجی به شرح زیر است:

 1. کل مقدار زمین زیر کشت و محصول برداشت شده در هر سال
 2. سطح تقاضای مصرف کننده در بازارداخلی کشور
 3. لحظه ایده آل برای خرید حجم کالایی که صادر می شود سیستم کشت هماهنگ است.

وحالا نمونه هایی از عوامل خارجی در پایین ذکر شده:

 • رنگ جوانه
 • اندازه جوانه
 • میزان مشابه بودن جوانه ها از نظر اندازه و رنگ.های معطر جوانه ها مهم است

که به خاطر داشته باشید که یک جوانه داوودی با کیفیت از نظر اندازه بزرگ و دارای رنگ قرمز عمیق است. ناخواسته گاهی متوجه می شویم که رنگ جوانه ها کمی زرد است که می تواند نشانه ای از بی کیفیتی فوق العاده محصول باشد. رنگ زرد جوانه گل رز نشانه ای از ماندگاری طولانی گل رز است. از آنجایی که جوانه های مرغوب در بهار جمع آوری می شوند و در تابستان به بازار عرضه می شوند، ممکن است در طول فصل زمستان گاهی اوقات با این مشکل مواجه شویم. شاید از خود بپرسید که صادرات غنچه گل رز چگونه می تواند منجر به افزایش قیمت غنچه گل رز در بازار داخلی شود؟ صادرات بی رویه یک کالا، به ویژه در شرایطی که مقدار برداشت در یک سال معین پاسخگوی تقاضا نیست، باعث کمبود آن محصول در بازار می شود که یکی از عواملی است که ممکن است به افزایش قیمت کمک کند. . عواملی که می تواند هزینه غنچه های گل رز را به صورت عمده افزایش دهد موضوعاتی که در این بخش به آنها پرداخته شده است. این امکان وجود دارد که نه تنها برای جوانه گل بلکه سایر محصولات مرتبط با گل را نیز تهدید کند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش: مریم صمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09128711472
لینکدین: https://www.linkedin.com/company/salvia
اینستاگرام: https://www.instagram.com/salvia_company
پست الکترونیکی: Info@salviaflower.com

مطلب پیشنهادی

قیمت هر کیلو غنچه رز گوجه ایی+فروش استثنایی

قیمت هر کیلو غنچه رز گوجه ایی+فروش استثنایی

غنچه رز گوجه ایی یکی از رزهای بسیار پرتقاضا است که سالانه خریداران زیادی را …