فروش گل محمدی
خانه / گل محمدی / پخش عمده گل محمدی لایزنگان در بازار

پخش عمده گل محمدی لایزنگان در بازار

پخش عمده گل محمدی لایزنگان امکان استفاده از آن را برای افرادی که نیازمند تهیه حجم قابل توجهی از آن هستند فراهم کرده است، چراکه استفاده از انواع مختلف گل محمدی از جمله گل محمدی لایزنگان از دیرباز در میان ایرانیان بسیار رایج بوده است، چرا که از این نوع گل به دلیل دارا بودن خاصیت هایی از جمله طعم و مزه خاص، عطر بی نظیر آن و خاصیت هایی که در مرور زمان برای انسانها به اثبات رسیده است، برای تولید بسیاری از مواد غذایی از جمله گلاب، مربا و دمنوش و سایر موارد مصرف دیگر استفاده می کردند.

البته استفاده از گل محمدی در سال‌های اخیر نیز بسیار رونق چشمگیری داشته است، چرا که به واسطه اکتشاف های پزشکی و شعر امروز از گل محمدی برای درمان بسیاری از بیماری های خود نیز استفاده می کنند.

پخش عمده گل محمدی لایزنگان در بازار

تفاوت های گل محمدی لایزنگان با گل محمدی قمصر

تفاوت های گل محمدی لایزنگان با گل محمدی قمصرگل‌محمدی به واسطه اینکه در کدام یک از مناطق جغرافیایی ایران رویش پیدا کند دارای خاصیت های متفاوتی است از این رو معمولا استفاده کنندگان وابسته به نوع نیاز خود اقدام به تهیه محصولات تهیه شده از گل‌های محمدی جغرافیا های متفاوت ایران می نمایند.

دشت لایزنگان به علت تولید حجم قابل توجهی از محصول گل محمدی مورد نیاز در داخل و خارج کشور از از شهرت بی نظیری برخوردار است، چرا که این دشت با دارا بودن حدود ۵ هزار و ۶۰۰ هکتار زمین زیر کشت برای تولید انواع مختلف گل محمدی، یکی از تولید کنندگان عمده انواع مختلف محصولات این گل ارزشمند در کشور به حساب می آید، و همه ساله مقادیر قابل توجهی از محصولات تولید شده در این دشت به داخل و خارج از کشور برای مصارف گوناگون ارسال می گردد.
تفاوت گل محمدی لایزنگان با گل محمدی قمصر: به علت نوع کشت انواع مختلف گل‌محمدی که معمولاً بیشترین حجم محصول تولید شده در این دشت به صورت دیمی انجام می شود، گل محمدی تولید شده در شهرستان داراب و دشت لایزنگان دارای خاصیت های فراوانی است، همچنین محصولات تولید شده در این دشت معمولا به لحاظ کیفیتی از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند و از عطر و طعم بیشتری نسبت به سایر محصولات هم تراز خود برخوردارند.

به همین دلیل معمولا از گل محمدی تولید شده در این دشت برای استخراج انواع مختلف اسانس های گل محمدی نیز بهره می‌برند، چرا که برای استخراج اسانس گل محمدی نیاز به یک ماده اولیه بسیار معطر و دارای غلظت بسیار بالاست، گلاب تولید شده از محصولات گل‌های محمدی این دشت نیز به دلیل دارا بودن درصد لذت بسیار بالا، از طرفداران ویژه ای برخوردار است چرا که به گفته بسیاری از افراد گلاب تولید شده از گلهای درشت لایزنگان دارای درصد خلوص بسیار بالایی است برای استفاده های گوناگون از قبیل استفاده در انواع مختلف شیرینی‌ جات و حلواها بسیار مناسب است.

ویژگی های بارز گل محمدی لایزنگان

ویژگی های گل محمدی دشت لایزنگان:

عطر بی نظیر: گلهای محمدی لایزنگان به علت اینکه معمولاً به صورت دیمی کشت میشوند، از عطر بی‌نظیری برخوردار هستند که موجب می‌شود که بتوان قلابهای با درصد خلوص بسیار بالا به لحاظ داشتن رایحه های مخصوص تولید نمود، از این رو بسیاری از استفاده کنندگان تالاب استفاده از محصولات تولید شده توسط گلهای دشت لایزنگان هستند.

طعم ویژه: گل های تولید شده در زندان به علت این که در این جغرافیای خاص پرورش یافته اند دارای طعم ویژه هستند که امکان استفاده از آنها را در انواع مختلف مرباها و محصولات هم از ایران فراهم می‌کند، چرا که طعم گل محمدی تاثیر مستقیمی بر محصول تولید شده از آن می گذارد.

خاصیت های طبی: همانطور که گفته شد به علت کشت دیمی این محصول که درصد قالبی از کشتی انجام شده در دشت های لایزنگان را شامل می شود، گلهای محمدی کشته شده در دشت لایزنگان دارای خاصیت های طبی بیشتری نسبت به انواع مختلف گلهای محمدی تولید شده در داخل کشور است.
به همین دلیل برای استفاده هایی مانند پاکسازی کبد و کیسه صفرا، دمنوش گل محمدی را تجویز می نمایند، همچنین برای پاکسازی سیستم گوارشی استفاده از گل محمدی می تواند تاثیر بسزایی بگذارد، از طرفی از انواع مختلف گل محمدی از جمله گل محمدی کشت شده در دشت لایزنگان برای تولید انواع مختلف گلاب بهره می برند که برای رفع چین و چروک پوست، افزایش شادابی پوست، برطرف کننده مشکلات اعصاب و روان، رفع خستگی و پاکسازی بدن، جلوگیری از سرطان و بسیاری دیگر از بیماری‌های رایج امروزه به کار گرفته می شود.

اطلاعاتی در مورد گل محمدی لایزنگان مرغوب

اطلاعاتی در مورد گل محمدی لایزنگان مرغوبگل محمدی مرغوب معمولاً به واسطه رنگ گلبرگهای آن و همچنین عطری که به مشام می‌رساند مورد شناسایی قرار میگیرد، اما معمولاً گلهای محمدی لایزنگان دارای رنگ های نسبتا تیره تر در مقایسه با سایر گلهای محمدی کشت شده می باشد.

همانطور که گفته شد با توجه به کشت دیمی انواع مختلف گلهای کشت شده در دشت لایزنگان، این گل ها دارای خاصیت های بسیار ویژه ای نسبت به محصولات هم نظیر خود هستند و همین دلیل عطر و طعم آنها نیز در زمان استفاده کاملاً متفاوت است، از این رو گلاب تولید شده به وسیله استفاده از این گل ها نیز دارای طعم و خاصیت های ویژه ای است که موجب استقبال بی نظیر استفاده کنندگان از محصولات مربوط به گل محمدی میشود.
چنانچه از گلاب به دست آمده از دشت لایزنگان برای درمان بسیاری از بیماری‌ها از جمله بیماری های مربوط به اعصاب بسیار بهره می برند، چرا که این گلاب به واسطه درصد خلوص بسیار بالایی که دارد می تواند تأثیر بسزایی از لحاظ طبی نیز بگذرد، اما در برخی از مواقع گلاب دو آتیشه گل محمدی دشت لایزنگان به عنوان یک عصاره بسیار خوشبو برای استفاده های از قبیل خوشبو کردن محیط های اداری و خانگی مورد استفاده قرار می گیرد، همچنین تولید کنندگان انواع مختلف حلوا و شیرینی جات با استفاده از گلاب به دست آمده از گل های دشت لایزنگان تلاش می‌کنند تا محصولات باکیفیت تری را تولید نمایند.

انواع گل محمدی لایزنگان در بازار

با توجه به عرضه انواع گل محمدی توسط تولید کنندگان مختلف، امروز امکان تهیه انواع مختلف گل محمدی دشت لایزنگان یا سایر مناطق تولید کننده گل محمدی برای مصرف کنندگان وجود دارد، از این رو معمولا مصرف کنندگان وابسته به نوع نیاز خود اقدام به تهیه محصول گل محمدی یا محصولات سایر استخراج شده از آن می کنند.

البته باید گفت با توجه به شهرت جهانی که انواع مختلف گلهای محمدی ایران پیدا کرده‌اند، حجم قابل توجهی از محصولات تولید شده در دشت لایزنگان نیز به خارج از کشور در قالب محصولات صادراتی ارسال می گردد، البته در سال‌های اخیر با توجه به افزایش روز افزون کاربران اینترنت امکان تهیه این محصولات به صورت اینترنتی نیز برای مصرف کنندگان آن امکان پذیر شده است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش: مریم صمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09128711472
تویتر: doransocompany@
فیس بوک: doransocompany@
لینکدین: doransocompany@
پینترست: doransocompany@
پست الکترونیکی: info@doranso.com

مطلب پیشنهادی

قیمت وخرید عمده غنچه لاله زاری با کیفیت صادراتی

قیمت وخرید عمده غنچه لاله زاری با کیفیت صادراتی

در این مقاله قصد داریم در مورد نحوه خرید و قیمت عمده غنچه لاله زار …

دیدگاهتان را بنویسید