فروش گل محمدی
خانه / گل محمدی / قیمت گل محمدی صادراتی در بازار برای فروش به صورت عمده

قیمت گل محمدی صادراتی در بازار برای فروش به صورت عمده

قیمت گل محمدی صادراتی در بازار برای فروش به روش عمده به عوامل مختلفی وابسته است و همینطور برای استعلام قیمت می توانید با کارشناسان بازرگانی درانسو تماس حاصل کنید.قیمت گل محمدی صادراتی در بازار برای فروش به صورت عمده

فروش گل محمدی در بازارهای داخلی و بین المللی از رونق روز افزونی برخوردار است.فراورده های گل محمدی که شامل گلاب,اسانس نوع اول , اسانس تام, گلبرگ و غنچه خشک شده هستند به ترتیب بیشترین تقاضای بازار رابه خود اختصاص داده اند.

کاربردهای گل محمدی

گل محمدی از دیرباز مصارف دارویی و سنتی فراوانی داشته وامروزه با توسعه و پیشرفت تکنولوژی از این گیاه در صنایعی همچون صنایع آرایشی- بهداشتی وغذایی استفاده های متععدی بعمل می آید.

در صنایع غذایی یکی از کاربردهای گل محمدی استفاده از آن به عنوان عطر دهنده و چاشنی می باشد.از دیگر موارد استفاده این گیاه دمنوش های آرامش بخش و تسکین دهنده اعصاب را می توان نام برد.

قیمت فروش انواع گل محمدی

فروش گل محمدی خاردار (صورتی ویا واریته )بهترین نوع از انواعگل محمدی می باشد. قیمت این نوع گل محمدی به موارد مختلفی بستگی دارد.

گل محمدی در سطح و درجه های مختلف در بازار وجود دارد که به آن اشاره می کنیم:

  • نوع درجه یک و لوکس صادراتی لاله زار
  • نوع درجه دو آبی
  • نوع مخلوط و درجه سه

نوع درجه یک گل محمدی لاله زار به نوع ارگانیک و سالم (فاقد باقی مانده سموم)معروف است بعلت کیفیت عالی و محدود بودن مقدار آن, قیمت این نوع گل محمدی به مراتب بیشتر خواهد بود.

خریداران گل محمدی همیشه به دنبال قیمت ارزان و کیفیت بالای محصول هستند.

قیمت گل محمدی در سالهای اخیر به بالاترین سطح خود رسیده است و قیمت آن نسبت به سالهای قبل تغییر چشمگیری داشته است.

از دلایل بالا رفتن قیمت گل محمدی افزایش میزان تقاضای بازار و شناخت بیشتر ارزشهای نهفته این گیاه باستانی اعلام شده است.قیمت فروش انواع گل محمدی

از راه های مناسب و البته بصرفه و بسیار راحت تهیه و خرید گل محمدی و فراورده های آن خرید اینترنتی است.در ایام کرونا و شیوع ویروس در مراجعه حضوری و تغییر سبک زندگی مردم به خریدهای اینترنتی و غیر حضوری شما می توانید با تماس و گرفتن مشاوره از مدیران فروش این مجموعه از خریدی مطمئن و رضایت بخش برخوردار گردید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش: مریم صمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09128711472
تویتر: doransocompany@
فیس بوک: doransocompany@
لینکدین: doransocompany@
پینترست: doransocompany@
پست الکترونیکی: info@doranso.com

مطلب پیشنهادی

قیمت وخرید عمده غنچه لاله زاری با کیفیت صادراتی

قیمت وخرید عمده غنچه لاله زاری با کیفیت صادراتی

در این مقاله قصد داریم در مورد نحوه خرید و قیمت عمده غنچه لاله زار …