فروش گل محمدی
خانه / گل محمدی / قیمت گل محمدی با کیفیت

قیمت گل محمدی با کیفیت

قیمت گل محمدی را می توان با کیفیتی درجه یک و صادراتی از سایت بازار گل محمدی ایران استعلام کنید و در صورت رضایت خرید کنید.

انواع گل محمدی شامل  محصول دیمی ، ارگانیک و غیر ارگانیک است .

یکی از مناطقی که دارای گلهای محمدی خاص و ناب است تورامون استان آذربایجان شرقی است.قیمت گل محمدی با کیفیت

توضیح مختصر در مورد انواع کشت گل محمدی

کشت دیمی :

در این نوع کشت مزرعه و زمینی برای کشت گل محمدی اختصاص داده نشده بلکه گل محمدی بصورت خود جوش رشد کرده و از مراقبت برخوردار نبوده و آبیاری نیز به میزان بارندگی وابسته است.اما در این روش از هیچ گونه سمی هم استفاده نمی شود.

کشت ارگانیک :

در این نوع کشت زمینی را برای کشت گل محمدی اختصاص داده و با فاصله های مشخص نهال گل محمدی کاشته می شود و تحت مراقبت و رسیدگی خاص می باشد و در زمانهای مشخص زمین و نهال ها توسط کارشناسان مربوطه برای تولید محصولی ارگانیک بررسی می گردد تا روند تولید خارج ار استانداردهای خواسته شده نباشد.

گل محمدی از راه پاجوش ، قلمه زدن ، خوابانیدن و پیوند زدن و از طریق بذر ( مصارف خاص) تکثیر می شوند.

کشت غیر ارگانیک :

سطح زیر کشت گل محمدی توسط نهال های گل پوشیده شده ولی از سموم و آفت کش ها برای از بین بردن آفات استفاده می شود و معمولا استفاده از آفت کش های غیر استاندارد و بمیزان زیاد گرچه از لحاظ ظاهر به محصول رنگ و لعاب و زیبایی می بخشد  اما از لحاظ سلامت و کیفیت باطنی بسار مضر می باشد و سم مازاد در محصول برای سلامتی بدن انسان بسیار پر خطر است.

به همین علت است که محصولات غیر ارگانیک جایگاه خاصی در بازار داخلی و جهانی نداشته.

از اینرو این مجموعه با بهرمندی از تکنولوژی و اهتمام در تولید و تامین محصولات صد در صد ارگانیک و خالص توانسته جایگاه خوبی در میان بازارهای خارجی پیدا کند و تلاش برای عرضه بهترین محصول تولیدی با زیباترین و عالی ترین کیفیت در سطح جهانی را سر لوحه فروش و بازار یابی خود قرار داده.

ارزش گل محمدی ، از نظر صنایع خوراکی و تهیه گلاب ، اسانس  به قدری با اهمیت است که تیم ما با تحقیق و بررسی علمی از نظر نژاد گل بخصوص در مورد مواد معطره و اسانس در حال پیگیری و تامین نمونه گل های مرغوب و ارگانیک از سطح کشور در یک قالب شرکتی می باشد.تا بتوانیم نیاز های مشتریان عزیزمان را برآورده سازیم.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش: مریم صمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09128711472
تویتر: doransocompany@
فیس بوک: doransocompany@
لینکدین: doransocompany@
پینترست: doransocompany@
پست الکترونیکی: info@doranso.com

مطلب پیشنهادی

قیمت وخرید عمده غنچه لاله زاری با کیفیت صادراتی

قیمت وخرید عمده غنچه لاله زاری با کیفیت صادراتی

در این مقاله قصد داریم در مورد نحوه خرید و قیمت عمده غنچه لاله زار …