فروش گل محمدی
خانه / غنچه گل محمدی لاله زار / قیمت پخش عمده غنچه گل محمدی لاله زار در تهران

قیمت پخش عمده غنچه گل محمدی لاله زار در تهران

قیمت پخش غنچه گل محمدی با توجه به نوع کیفیت و مرغوبیت و استان تحت کشت و تولید متفاوت است.در نظر داشته باشید که در زمان برداشت این محصول که اواسط اریبهشت انجام می شود با ارزانترین و مناسبترین قیمت و در کیفیتهای مورد نظر قابل تامین می باشد.

خریداران غنچه گل محمدی لاله زار می توانند با مراجعه به مراکز معتبر و قابل اعتماد و سایتهای اینترنتی مطمئن مراجعه نموده و اطلاعات محصول مورد نظر ازکارشناسان این شرکتها استعلام نمایند.قیمت پخش عمده غنچه گل محمدی لاله زار در تهران

قیمت غنچه گل محمدی لاله زار در تهران

غنچه گل محمدی که توسط افراد تولید کننده و بدون واسطه خریداری شود می تواند با قیمتی مناسب و ارزان تر از رقبا به فروش برسد.همواره حضور دلالان باعث برهم زدن قیمت واقعی محصول از تولید کننده تا مصرف کننده شده است. مجموعه درانسو با فراهم کردن شرایط خوب برای تولید و ایجاد کارگاه های سورت و بسته بندی توانسته محصول غنچه گل محمدی لاله زار را با قیمتی رقابتی به دست مصرف کنندگان برساند.

همانطور که می دانید همواره قیمت ارزان دلیل بر بی کیفیتی و نامرغوب بودن محصول داشته در صورتی که با اندکی بررسی و یافتن مراکز و شرکتهایی که در حوزه تهیه و فروش غنچه گل محمدی فعالیت دارند به این موضوع پی خواهید برد که کم کردن واسطه ها سبب کم شدن قیمت نهایی می شود.به عبارتی خرید از دست اول همیشه سبب می شود هم سود تولید کننده و هم خریدار افزایش یابد.

عوامل تاثیر گذار در قیمت غنچه گل محمدی:

 • کیفیت
 • رنگ
 • عطر و رایحه
 • سایز غنچه
 • یکدست بودن بار
 • نحوه بسته بندی
 • منطقه تحت کشتقیمت غنچه گل محمدی لاله زار در تهران

فواید استفاده از غنچه گل محمدی

از جمله فوایدی که برای این محصول می توان در نظر گرفت :

 • دمنوش آن برای آرامش بخشی
 • رایحه آن مناسب درمان افسردگی
 • دارای خاصیت ملین بودن
 • به عنوان چاشنی برای جلوگیری از عوارض طبع سرد ماست

تمام موارد بالا در نمونه غنچه گل محمدی که رنگ بنفش تیره , دارای اسانس بالا,و از همه مهمتر ارگانیک بودن آن بیشتر و بهتر قابل ملاحظه است.که در کل ایران غنچه گل محمدی لاله زار تمامی این خصوصیات را شامل می شود.

با تمامی این موارد اگر این گیاه را ارزانتر به فروش برسانند باعث تعجب خریدار خواهد شد و نسبت به لاله زار بودن آن شک می کنند.اما مطمئنا شرکتهایی هستند که به خاطر انجام دادن تمام مراحل کار و حذف واسطه ها سود بیشتر از خرید را نصیب مصرف کننده ها می کنند.شرکتها و سایتهای اینترنتی فعال در این حوزه امکان خرید راحت و آسان با ضمانت کیفیت و مرجوعیت کالا را برای مشتریان واقعی خود لحاظ می کنند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش: مریم صمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09128711472
تویتر: doransocompany@
فیس بوک: doransocompany@
لینکدین: doransocompany@
پینترست: doransocompany@
پست الکترونیکی: info@doranso.com

مطلب پیشنهادی

خرید عمده غنچه گل محمدی لاله زار

خرید عمده غنچه گل محمدی لاله زار

غنچه گل محمدی لاله زار با قیمتی مناسب در این مجموعه فراهم گردیده و به …