فروش گل محمدی
خانه / گلبرگ گل رز قرمز / قیمت عمده گلبرگ گل رز قرمز خشک صادراتی با کیفیت در بازار ایران

قیمت عمده گلبرگ گل رز قرمز خشک صادراتی با کیفیت در بازار ایران

ایران به عنوان یکی از تولید کنندگان بزرگ رز در جهان معروف است.با توجه به شرایط اقلیمی مناسب ایران برای محصول گل رز و هزینه های تولید پایین نسبت به کشورهای دیگر بسیار مناسب است.قیمت عمده گلبرگ گل رز قرمز خشک صادراتی در طول سال یکسان نیست و براساس سایز گلبرگ و شکسته نبودن آن متفاوت است.بازرگانی درانسو با بهره گیری از امکانات بالای تولید در گلخانه قابلیت تامین این محصول را تا اوایل فصل زمستان دارد.قابل ذکر است که این محصول در فصل پاییز از بالاترین قیمت ممکن برخوردار می باشد.

گلخانه های تولید کننده گلبرگ گل رز قرمز صادراتی در کشورگلخانه های تولید کننده گلبرگ گل رز قرمز صادراتی در کشور

گل رز قرمز در اکثر نقاط ایران مثل استانهای اصفهان,خراسان و دزفول و محلات کشت می شود.که به صورت شاخه بریده و در بعضی مناطق به صورت خشک شده به فروش می رسد.به دلیل نبود امکانات فراوری این محصول فروش آن به صورت خام فروشی و عمده غنچه و گلبرگ صورت می پذیرد.

وارد کننده گلبرگ گل رز صادراتی در محلاتوارد کننده گلبرگ گل رز صادراتی در محلات

استان مرکزی در واقع به عنوان اولین مرز تولید گل رز در کشور فعالیت می کند.شهرستان محلات بیشترین زمین کشت این محصول را به خود اختصاص داده است و برداشت گل در این منطقه به دو صورت غنچه و گلبرگ می باشد.

لذا بازار غنچه و گلبرگ گل رز قرمز خشک پررونق می باشد.و در زمینه صادرات این محصول به کشورهای همسایه بسیار فعال است.با توجه به اهمیت صادرات این محصول با جذب سرمایه گذار می توان درامد زایی قابل توجهی ایجاد نمود.

و با تولید و صادرات این محصول به کشورهای دیگر سبب ارزش افرینی و رونق اقتصادی کشور شد.

خریدار بهترین کیفیت گلبرگ گل رز خشک در اصفهان

در استان اصفهان,ظرفیت بسیار خوبی برای تولید و توسعه بیشتر گل رز وجود داردو با توجه به تجهیزات موجود در این استان بهترین کیفیت گلبرگ گل رز قرمز را به بازار عرضه می کند.

از طرفی با فراوری این محصول و صادرات آن به کشورهای اروپایی(به خصوص فرانسه)و آمریکایی می توان سود بسیار قابل توجهی برای کشورمان به ارمغان آورد.چرا که صادرات گلبرگ گل رز قرمز خشک به صورت خام به نفع کشور نیست.

لیست قیمت گلبرگ رز قرمز خشک با تخفیف ویژه در بازار ایران

فروشگاه گلبرگ گل رز در بازار ایران از رونق ویژه برخوردار است.با توجه به تاریخچه این گیاه و شرایط اقلیمی ایران .کشورمان جزء برترین و با کیفیت ترین های تولیدکنندگان گل رز هستیم ولی خام فروشی آن کاملا به ضرر خواهد بود.

بازرگانی درانسو با تولید و فراهم کردن گل رز به صورت خشک وتازه ,غنچه و گلبرگ به صورت عمده چند سالی هست که فعالیت می کند و توانسته مشتریان داخلی و خارجی خود را راضی نگه دارد.چنانچه هر زمان و در هر جایی از ایران که هستید برای استعلام موجودی و لیست قیمتها با مدیران فروش در ارتباط باشید تا شما را در انتخاب محصولی اعلاء و درجه راهنمایی کنند.

 

 

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش: مریم صمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09128711472
تویتر: doransocompany@
فیس بوک: doransocompany@
لینکدین: doransocompany@
پینترست: doransocompany@
پست الکترونیکی: info@doranso.com

مطلب پیشنهادی

بازار فروش عمده گلبرگ گل رز خشک در تهران

بازار فروش عمده گلبرگ گل رز خشک در تهران

فروش عمده گلبرگ گل رز به صورت خشک توسط شرکتهای بازرگانی که در این حوزه …