فروش گل محمدی
خانه / غنچه گل محمدی صادراتی / قیمت عمده غنچه گل محمدی صادراتی با کیفیت در بازار ایران

قیمت عمده غنچه گل محمدی صادراتی با کیفیت در بازار ایران

ایران به عنوان بزرگترین و برترین تولید کننده گلاب که حاصل فراوری گل محمدی است در جهان معروف است.با تولید بیش از ۳ تن در سال.با توجه به شرایط و اقلیم مناسب ,کشت گل محمدی سبب ثروت و رونق برای افراد فعال در این حوزه میشود.قیمت عمده غنچه گل محمدی صادراتی در طول سال یکسان نیست و با توجه به تمیز و یکدست بودن و شکسته نبودن و زرد وچروک نبودن غنچه متفاوت است.همواره با نزدیک شدن فصل برداشت آن میزان خرید و فروش آن کاهش میابد چون افراد به دنبال محصول تازه تر هستند.از طرفی در فصل زمستان بالاترین نرخ ممکن برای غنچه گل محمدی را شاهد هستیم.قیمت عمده غنچه گل محمدی صادراتی با کیفیت در بازار ایران

کارخانجات تولید کننده غنچه گل محمدی صادراتی در کشور

زیستگاه گل محمدی در مناطق خشک و مرتفع,بدون آفت و یاحتی سمپاشی در استانهایی مثل اصفهان به ویژه کاشان,کرمان,کرمانشاه وفارس کشت میشود.تولید گلاب در شهرهایی مثل کاشان،میبد و استان کرمان انجام میشود.امادر سالهای اخیر خام فروشی غنچه و گلبرگ رواج زیادتری پیدا کرده است.

واردکننده غنچه گل محمدی صادراتی در تبریز

چهارمین تولید کننده گل محمدی در ایران آذربایجان شرقی است.بیشترین زمین زیر کشت این محصول را شهر اسکو به خود اختصاص داده است از آنجایی که برداشت در آنجا به صورت غنچه و گلبرگ است. و به خاطر هم مرز بودن با ترکیه و ارمنستان و گرجستان و….  بازار غنچه گل محمدی صادراتی بسیار پررونق است.

خریدار بهترین کیفیت غنچه گل محمدی در اصفهانخریدار بهترین کیفیت غنچه گل محمدی در اصفهان

شهر کاشان از توابع اصفهان ظرفیت بسیار خوبی برای توسعه بیشتر گلستانهای گل محمدی و ایجاد کارخانه های گلابگیری و اسانس دارد،همچنین با توجه به امکانات موجود در این استان بهترین کیفیت غنچه گل محمدی از استانهای دیگر خریداری وبه این استان برده می‌شود.غنچه گل محمدی صادراتی جمع شده در این استان با نام محصولات کاشان در جهان شناخته شده است و به فرانسه و آمریکا صادر می‌شود.

لیست قیمت غنچه گل محمدی با تخفیفات ویژه در بازار ایران

فروشگاه غنچه گل محمدی در بازار ایران از رونق ویژه ای برخوردار است.با توجه به شرایط اقلیمی ایران و تاریخچه این گیاه در کشور,جزء با کیفیت ترین وبرترین تولیدکنندگان هستیم البته خام فروشی آن کاملا به ضرر همه هست.

چون ایران از لحاظ تکنولوژی فراوری های محصولات ضعیف است محصولاتی از این دست به صورت فله و خام به کشورهایی که این امکانات را دارندفرستاده میشود.قیمت غنچه گل محمدی در سالهای اخیر رشد زیادی داشته ولی در بعضی از روزهای سال میتوان باتخفیفات ویژه این محصول را از فروشندگان خریداری کرد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش: مریم صمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09128711472
تویتر: doransocompany@
فیس بوک: doransocompany@
لینکدین: doransocompany@
پینترست: doransocompany@
پست الکترونیکی: info@doranso.com

مطلب پیشنهادی

فروش عمده غنچه صادراتی با کیفیت مناسب در بازار ایران

غنچه گل محمدی از گیاهان دارویی پر فایده وارزشمند است که از زمانهای بسیار دور …