فروش گل محمدی
خانه / غنچه گل محمدی صادراتی / قیمت عمده غنچه گل محمدی صادراتی با کیفیت در بازار ایران

قیمت عمده غنچه گل محمدی صادراتی با کیفیت در بازار ایران

ایران به عنوان اولین تولید کننده عطر گل محمدی با تولید بالای ۳ تن در جهان شناخته شده است.کیفیت گل محمدی با توجه به شرایط اقلیمی مناسب ایران نسبت به کشورهایی که این محصول را تولید و کشت می کنند بهتر است.قیمت عمده غنچه گل محمدی صادراتی در طول سال با توجه به رنگ و عطر,سرت بودن و شکسته نبودن  متغیر است و هرچه به فصل برداشت نزدیک می شویم از میزان خرید و فروش کم می شود و از طرفی فروش غنچه گل محمدی صادراتی در نیمه دوم سال با بالاترین قیمت ممکن انجام می شود.قیمت عمده غنچه گل محمدی صادراتی با کیفیت در بازار ایران

کارخانجات تولید کننده غنچه گل محمدی صادراتی در کشور

گل محمدی در مناطق خشک و مرتفع,در استانهایی همجون اصفهان به خصوص کاشان,کرمان,آذربایجان شرقی,فارس کشت می شود.اما شهرهای کاشان, میبد وکرمان در صنایع فراوری و گلاب گیری پیشرو هستند.و غنچه و گلبرگ گل محمدی را به صورت خام به فروش می رسانند و عملیات گلابگیری به طور معمول در شهر کاشان بیشتر انجام می شود.

در شهرهایی مانند فیروزکوه نیز به تازگی کارخانه گلاب گیری و تهیه اسانس راه اندازی شده است امید است شهر های دیگر ایران نیز به سمت تولید و تهیه فراوری های گل محمدی برآیند.

وارد کننده غنچه گل محمدی صادراتی در تبریزوارد کننده غنچه گل محمدی صادراتی در تبریز

در بین استانهای کشور استان آذربایجان شرقی به عنوان چهارمین تولید کننده گل محمدی در ایران می باشد.شهرستان اسکو دارای زمینهای سطح کشت بسیاری است که گل محمدی در آن تولید می شود وغنچه و گلبرگ از آن برداشت می شود.از اینرو بازار غنچه گل محمدی در تبریز بسیار پر رونق بوده و فعال در تولید اسانس وگلاب نیز می باشد.با توجه به توان درآمد زایی قابل توجهی که این محصول دارد کشاورزان زیادی هر ساله به جمع تولید کنندگان گل محمدی اضافه می شوند. استان تبریز سالانه غنچه و گلبرگ بیشتری از استانهای دیگر را به شهر خود وارد کرده و از فراورده های ان بهره های فراوانی می برند.

لیست قیمت غنچه گل محمدی با تخفیف ویژه در بازار ایران

فروشگاه غنچه گل محمدی در بازار ایران دارای رونق زیادی است.ایران به عنوان برترین و با کیفیت ترین تولیدکننده گل محمدی می باشد اما متاسفانه فرایند خام فروشی امری پر ضرر برای این صنعت می باشد.

به دلیل نبود تکنولوژی های لازم براساس استانداردهای بین المللی آن طور که باید و شاید نتوانستیم در تولید و فروش اسانس پر ارزش گل محمدی موفق باشیم.قیمت غنچه گل محمدی در ایران با تخفیف ویژه و مناسبترین قیمت ممکن به مصرف کننده می رسد.

 

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش: مریم صمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09128711472
تویتر: doransocompany@
فیس بوک: doransocompany@
لینکدین: doransocompany@
پینترست: doransocompany@
پست الکترونیکی: info@doranso.com

مطلب پیشنهادی

غنچه گل محمدی خشک بسته بندی با آخرین قیمت

غنچه گل محمدی خشک بسته بندی با آخرین قیمت

غنچه گل محمدی خشک بسته بندی در این مرکز با توجه به نیاز مشتری در …