فروش گل محمدی
خانه / گل محمدی / فروش عمده گل محمدی لرستان باکیفیت خوب

فروش عمده گل محمدی لرستان باکیفیت خوب

گل محمدی یکی از محصولات گیاهی هست به دلیل خواص بسیار زیادی که دارد در
موارد گوناگونی مورد استفاده قرار می‌گیرد و طرفداران بسیار زیادی دارد.
گل محمدی لرستان یکی از انواع با کیفیت گل های محمدی تولید شده در کشور است
که به دلیل کیفیت بسیار بالایی که دارد از آن در صنایع مختلف کاربرد بسیار
فراوانی دارد و لذا همین موضوع سبب شده است که این محصولات در حجم بسیار
بالایی در سراسر کشور مورد معامله قرار بگیرند و فروش آن ها از رونق بسیار
بالایی برخوردار باشد.

فروش عمده گل محمدی لرستان باکیفیت خوب

گل محمدی چه ویژگی هایی داردگل محمدی چه ویژگی هایی دارد

گل محمدی که از آن با نام گل سرخ هم یاد می شود یکی از انواع مختلف گل رز در جهان به حساب می‌آید. طبق آنچه که از تاریخ به دست آمده گل محمدی اولین بار در کشور ما ایران کشت شده است و ایران خواستگاه این گل به حساب می آید. از طرفی تاکنون چیزی در حدود ۲۵۰۰ گونه از انواع گل محمدی در سراسر دنیا کشت می شود که هر کدام دارای ویژگی ها و مشخصات خاصی هستند.

در ایران چیزی نزدیک به سیزده نوع از گل محمدی در کشور ما یافت می شود و نقاط مختلفی در کشور در زمینه تولید گل محمدی فعالیت می کنند. گل های محمدی تولید شده در کشور ما رنگ هایی بین صورتی روشن تا قرمز روشن دارند.

به دلیل خواص و ویژگی های منحصر به فرد گل محمدی دارد می‌توان از آن در صنایع مختلفی استفاده کرد که از جمله ی آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • صنایع تولید مواد غذایی: از گل سرخ در تولید مربا و همچنین به عنوان طعم دهنده استفاده های فراوانی می شود.
  • صنایع تولید محصولات آرایشی و بهداشتی: گل محمدی به دلیل داشتن آنتی اکسیدان های قوی و ویتامین های مختلف برای پوست دست و صورت بسیار موثر و مفید است و لذا همین موضوع سبب شده است که از آن برای تولید انواع مختلفی از محصولات آرایشی و بهداشتی استفاده های فراوانی بشود.
  • صنایع داروسازی: ویژگی های منحصر به فرد گل محمدی سبب شده است که از آن در تولید داروهای مختلف استفاده شود.
  • صنایع تولید عطر و ادکلن: عطر فوق العاده گل سرخ سبب شده است که از آن در تولید انواع مختلف عطر های زنانه و مردانه استفاده بسیار زیادی شود و معتبرترین شرکت های فعال در زمینه تولید عطر و ادکلن در سراسر دنیا از گل سرخ و اسانس آن برای تولید عطر و ادکلن استفاده های فراوانی می کنند.

دلیل مرغوبیت گل محمدی لرستان چیست

دلیل مرغوبیت گل محمدی لرستان چیستاستان های مختلفی در سراسر کشور در زمینه تولید گل محمدی در کشور فعالیت می کنند. لرستان از جمله استان های فعال در زمینه تولید گل محمدی در کشور به حساب می‌آید. کیفیت بسیار بالا گل محمدی محمدی باعث شده است که این گل در سراسر کشور از محبوبیت بالایی برخوردار باشد.

با توجه به اینکه استان لرستان یک استان پربارش در کشور است؛ گل های محمدی که در این استان پرورش می یابند میزان آب بیشتری را دریافت می کنند و همین موضوع یکی از دلایل مرغوبیت بالای این نوع گل ها است. علاوه بر این؛ خاک حاصلخیز استان لرستان یکی دیگر از دلایلی است که گل‌های محمدی تولید شده در این استان از کیفیت بالایی برخوردار هستند.

گل محمدی لرستان دارای سه محصول است که از جمله ی آن ها می توان به گل سرخ خشک شده؛ گلاب و همچنین اسانس گل محمدی است که از آن در موارد مختلفی استفاده می شود. کیفیت بالای گل محمدی استان لرستان باعث کیفیت بالای محصولات این گل های سرخ هم شده است و لذا همین موضوع سبب شده که این محصولات مشتریان مختلف داخلی و خارجی زیادی داشته باشد که برای کشاورزان کشورمان که در این استان فعالیت می‌کنند نکته ی بسیار خوب و قابل توجهی است.

مراحل پرورش گل محمدی لرستانمراحل پرورش گل محمدی لرستان

گل‌ محمدی استان لرستان یکی از باکیفیت ترین انواع گل سرخ است و در نقاط مختلفی از استان لرستان از جمله شمال لرستان تولید می شود و چیزی در حدود ۲۰۰ هکتار از اراضی کشاورزی این استان در زیر کشت گل محمدی است.

پرورش گل محمدی در استان لرستان به این صورت است که عموما گل های محمدی به دو صورت کشت شده و دیمی پرورش پیدا می کنند. گل محمدی عموما در فصل بهار به بار می نشیند و عموما در نقاط مختلف کشور که هوای معتدلی دارند در اواسط اردیبهشت ماه تا اواخر خرداد ماه فصل برداشت این نوع گل است اما در استان لرستان به دلیل هوای به نسبت سردتری که دارد برداشت گل محمدی اندکی دیرتر از زمان معمول آن است و عموما از اوایل خرداد ماه تا اوایل تیرماه این گل در لرستان برداشت می شود.

یکی از محصولات گل سرخ پرورش یافته در استان لرستان؛ گلاب گل سرخ است و مراکز معتبر صنعتی و سنتی بسیار زیادی در سراسر این استان در زمینه تولید گلاب فعالیت می‌کنند. فرآیند تولید گلاب؛ به این صورت است که گل محمدی را با آب جوش در ظروفی بزرگ می ریزند و پس از مدت زمان خاصی بخارات گل سرخ را در ظروف شیشه‌ای که در ظروفی حاوی آب سرد هستند جمع آوری می‌کنند و گلاب محمدی به دست می آید.

نرخ نهایی گل محمدی درجه یکهمه چیز در مورد گل محمدی بدون خار

بسته به پارامترهای مختلفی قیمت گل محمدی متفاوت است و بدون در نظر گرفتن این پارامترها نمی توان قیمت دقیقی از انواع مختلف محصولات‌ از جمله قیمت گل سرخ درجه یک را ارائه کرد. از جمله پارامترهای مفید و موثر در قیمت گذاری گل سرخ که باید به آن توجه کرد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • کیفیت گل محمدی
  • نوع گل محمدی
  • رنگ و عطر گل محمدی

علاوه بر این پارامترها که مهمترین پارامترهای موثر بر قیمت گذاری گل محمدی هستند پارامترهای ثانویه دیگر همانند خشک سالی و سرمازدگی و … نیز می توانند نقش مهمی در قیمت گذاری این محصولات داشته باشند.

علاوه بر این نوسانات موجود بازار سراسر کشور نیز در قیمت گذاری محصول های مختلف از جمله قیمت گل محمدی اثرگذار بوده و باعث شده که قیمت این محصولات فاقد ثبات و مدام در حال تغییر و تحول باشد.

ما یکی از فروشگاه های اینترنتی عرضه گل محمدی در کشور هستیم و در زمینه عرضه گل محمدی و انواع مختلف محصولات‌ تولید شده آن فعالیت می‌کنیم. برای به دست آوردن اطلاعات دقیقی در مورد آخرین نرخ قیمت فروش گل محمدی می توانید با شماره ذکر شده در این فرشگاه گل محمدی تماس بگیرید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش: مریم صمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09128711472
تویتر: doransocompany@
فیس بوک: doransocompany@
لینکدین: doransocompany@
پینترست: doransocompany@
پست الکترونیکی: info@doranso.com

مطلب پیشنهادی

قیمت وخرید عمده غنچه لاله زاری با کیفیت صادراتی

قیمت وخرید عمده غنچه لاله زاری با کیفیت صادراتی

در این مقاله قصد داریم در مورد نحوه خرید و قیمت عمده غنچه لاله زار …