فروش گل محمدی
خانه / گل رز / فروش عمده گلبرگ گل رز خشک شده مناسب صادرات

فروش عمده گلبرگ گل رز خشک شده مناسب صادرات

در بازرگانی درانسو انواع گلبرگ گل رز و غنچه گل رز خشک در رنگهای مختلف موجود میباشد. این نمونه گلها از لحاظ کیفیت بالاترین درجه و از لحاظ قیمت مناسبترین هستند.و ما توانسته ایم علاوه بر نیاز داخلی بر نیاز خارجی نیز فایق شویم و به کشورهایی همچون آلمان و مسکو و ترکیه صادرات گل رز خشک انجام دهیم.فروش عمده گلبرگ گل رز خشک شده مناسب صادرات

خرید انواع گلبرگ گل رز خشک صادراتی در بازار جهانی

وقتی مصرف یک محصولی بالا باشد خرید عمده آن مقرون به صرفه تر و بسیار بالا خواهد بود.محصولات صادراتی معمولا دارای کیفیت بسیار بالایی هستند.و چون باید تا حدی نیاز و رضایت مشتریان خارجی تامین گردد تولید کنندگان با رعایت استانداردها این محصول را تولید و در عرصه جهانی عرضه میکنند.ودر بازارهای داخلی و خارجی فروش بالایی نیز دارند.

بهترین روش خشک کردن گلبرگ های گل رز سایه خشک است. که عطر و رایحه و ظاهر گل ها حفظ میشود.

فروش ویژه گل رز خشک صادراتی با تخفیفات استثنایی در سراسر کشورفروش ویژه گل رز خشک صادراتی با تخفیفات استثنایی در سراسر کشور

فروش عمده گل رز صادراتی خشک شده با تخفیفات استثنایی و ویژه در سراسر کشور,خرید را برای مشتریان راحتتر کرده است.تولید کننده برای جلب رضایت مشتری و بازار پررونق,کاهش هزینه های تولید و ارائه خدمات مناسبتر را در سرلوحه کار خود قرار دهد.و محصولات بیشتری به بازار عرضه کند.معمولا این تولیدی ها در سراسر کشور شعبه دارند.

گلبرگ گل رز صادراتی محصولی است که شرکتهای مدیریت صادرات و مراکز فروش عمده به عرضه آن مبادرت دارند.مشتریان همواره باید علاوه بر قیمت به فاکتور کیفیت نیز توجه زیادی کنند. تخفیفات قرار داده شده در طول سال بر روی محصولات سبب فروش و رفع نیاز بیشتری میگردد.

خریدار بهترین گلبرگ گل رز برای صادرات به کشورهای همسایه

مصرف کننده ها خریداران گلبرگ گل رز محلات که بهترین محصول منطقه میباشد هستند.این استان بهترین گل های رز ایران را تولید و برای صادرات به کشورهای همسایه مان همانند ترکیه و از آنجا به سراسر دنیا ارسال میکنند.همیشه بهترین و مرغوبترین و با کیفیت ترین محصولات روانه بازار خارجی میشود.

صادرات گیاهان و گل های خشک شده چند سالی است که رواج زیادی پبدا کرده است. از اینرو مجموعه درانسو بر آن شده تا با دستگاه های پیشرفته و مناسب گلهای مورد تقاضا بازار بین المللی را فراهم نماید.

صادرات این محصولات با درامد ارزی به کشور کمک زیادی میکند تا ار وابستگی به ارزآوری نفتی فاصله بگیریم.ایران به خاطر اقلیم مناسب و چهار فصل میتواند حزء برترین تولید کنندگان گلهای خشک و زینتی (غنچه ,گلبرگ و گل سالم) باشد.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش: مریم صمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09128711472
تویتر: doransocompany@
فیس بوک: doransocompany@
لینکدین: doransocompany@
پینترست: doransocompany@
پست الکترونیکی: info@doranso.com