فروش گل محمدی
خانه / گلبرگ گل سرخ / صادرات انواع گلبرگ گل سرخ منحصر به فرد

صادرات انواع گلبرگ گل سرخ منحصر به فرد

گلبرگ گل سرخ و انواع آن از جمله گلبرگ گل محمدی در مراکز تولید کشور کشت و تهیه می شود.انواع گلبرگ گل سرخ منحصر به فرد تولید شده در ایران به کشورهای دیگر صادر می شود.

گل سرخ انواع مختلفی دارد که یکی از انواع پرمصرف آن گل محمدی نام دارد واز کیفیت منحصر به فردی در ایران برخوردار می باشد.

صادرات انواع گلبرگ گل سرخ منحصر به فرد به بسیاری از کشورها در سراسر دنیا انجام میشود.صادرات انواع گلبرگ گل سرخ منحصر به فرد

معرفی گلبرگ گل سرخ

گلبرگ گل سرخ از داروهای گیاهی بسیار مفید و پر فایده است که از عطر و رنگ و تمام اجزاء آن در صنایع گوناگون استفاده می شود. از انواع گل سرخ می توان گل محمدی را نام برد که شکل ویژه ای دارد و دارای تنوع است.

انواع گلبرگ گل سرخ برای درمان بیماری های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد.و مورد استفاده و مصرف همه افراد میتواند باشد.

گل محمدی از دیرباز در ایران کشت می شده است و قسمت قابل مصرف آن گلبرگ است. ماده موثره آن تانن است.گل سرخ.گل سوری.یک قسم ازگل سرخ است. این نوع گل سرخ,برگ های مرکب از ۷ وبه ندرت ۹ برگچه دندانه دار دارد و به نظر می رسد که نوعی دو رگه ثابت از Rosa gallica و Rosa moschata  می باشد که گلبرگ های آن رنگ صورتی روشن یا سفید دارد.

مصارف گلبرگ گل سرخ منحصر به فرد

گلبرگ گل سرخ منحصر به فرد مصارف زیادی در حوزه دارویی و پزشکی دارد.از انواع گلبرگ گل سرخ منحصر به فرد در ساختن داروها و مواد آرایشی ,تهیه اسانس و روغن گل سرخ استفاده می شود.

انواع گلبرگ گل سرخ به نوان دمنوش گیاهی بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.همچنین از انواع گلبرگ گل سرخ در صابون سازی  استفاده می شود.معرفی گلبرگ گل سرخ

تولید و کشت انواع گلبرگ گل سرخ منحصر به فردتولید و کشت انواع گلبرگ گل سرخ منحصر به فرد

تولید و کشت انواع گلبرگ گل سرخ منحصر به فرد توسط برندهای به نام کشور صورت می گیرد و در بسته بندی های کاملا زیبا و بهداشتی انواع این محصول دارویی به بازار داخلی و خارج عرضه می گردد.

صادرات انواع گلبرگ گل سرخ منحصر به فرد

ایران از تولید کنندگان بزرگ این گیاه در جهان به شمار می آید که به صادرات انواع گلبرگ گل سرخ منحصر به فرد در اکثر کشورهای جهان می پردازد.

صادرات انواع گلبرگ گل سرخ توانسته به اقتصاد کشور رونق بخشد.و این محصول گیاهی با خواصی که دارد یکی از مهمترین محصولات صادراتی ایران محسوب می شود.

برای صادرات گلبرگ گل سرخ تجار و بازرگانان زیادی مشغول به فعالیت هستند.که این محصول را به بسیاری از کشورها معرفی می کنند و به فروش آن مبادرت دارند.

قیمت انواع گلبرگ گل سرخ صادراتی با توجه به مصارف و کیفیت آن متفاوت است که کیفیت بالای آن دارای قیمت بیشتری است.

 

 

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش: مریم صمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09128711472
تویتر: doransocompany@
فیس بوک: doransocompany@
لینکدین: doransocompany@
پینترست: doransocompany@
پست الکترونیکی: info@doranso.com

مطلب پیشنهادی

شرکت پخش کننده عمده گلبرگ گل سرخ با کیفیت جهانی در بازاربین المللی

شرکت پخش کننده عمده گلبرگ گل سرخ با کیفیت جهانی در بازاربین المللی

گل سرخ یکی از انواع گل های رز است که علاوه بر جنبه های تزیئنی …