فروش گل محمدی
خانه / غنچه رز رنگی / صادرات انواع غنچه رز رنگی منحصر به فرد

صادرات انواع غنچه رز رنگی منحصر به فرد

غنچه رز رنگی در گلخانه های مناسب در سراسر کشور تولید می شود و به کشورهای دیگر صادر می شود که انواع مختلف از آن نیز وجود دارد که یکی از موارد پر مصرف آن غنچه رز قرمز نام دارد و صادرات انواع غنچه رز منحصر به فرد به بسیاری از کشورها در سراسر دنیا صورت می گیرد.صادرات انواع غنچه رز رنگی منحصر به فرد

معرفی انواع غنچه رز رنگی

غنچه رز رنگی از گل ها ومحصولات بسیار مفیدی است که از تولیدات منطقه محلات ایران است.از انواع این گل می توان رز هفت رنگ را نام برد که نوع خاصی دارد و دارای تنوع است.از این گیاه برای درمان بیماریهای مختلف به کار می رود و مورد مصرف همه افراد می باشد.

غنچه رز منحصر به فرد مصارف متعددی در حوزه پزشکی و دارویی دارد.از انواع این محصول منحصر به فرد در ساختن داروهای مختلف مانند قرص,ژل و گرد گل استفاده می شود.
این محصول برای تولید عطر و رایحه وخوشبو کنندگی هوا بسیار کاربرد دارد.همینطور در محصولات آرایشی و بهداشتی نیز استفاده های زیادی می شود.

صادرات انواع غنچه رز رنگی منحصر به فرد

از تولیدکنندگان بزرگ این محصول می توان نام ایران را نام برد که به صادرات غنچه رز منحصر به فرد در بیشتر کشورهای جهان می پردازد.صادرات این نوع محصول رونق بسیاری به اقتصاد کشور بخشیده است به گونه ای که می توان آنرا جزء محصولات صادراتی مهم تلقی نمود.

برای صادرات این محصول تاجران زیادی مشغول به کار هستند که آنرا به کشورهای متعدد معرفی و عرضه می کنند و در سالهای اخیر سبب رونق این بازار شده اند.قیمت انواع غنچه رز رنگی منحصر به فرد صادراتی بسته به مصارف و کیفیت آن دارد که کیفیت بالای آن از قیمت بیشتری برخوردار است.

 

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش: مریم صمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09128711472
تویتر: doransocompany@
فیس بوک: doransocompany@
لینکدین: doransocompany@
پینترست: doransocompany@
پست الکترونیکی: info@doranso.com

مطلب پیشنهادی

قیمت پخش عمده غنچه گل رز رنگی با کیفیت جهانی در بازار بین المللی

قیمت پخش عمده غنچه گل رز رنگی با کیفیت جهانی در بازار بین المللی

غنچه گل رز رنگی در بازرگانی درانسو به صورت عمده و جزئی عرضه می شود. …