فروش گل محمدی
خانه / گل محمدی / خرید انواع گل محمدی خشک کیلویی در بازار

خرید انواع گل محمدی خشک کیلویی در بازار

گل محمدی یکی از انواع مختلف گل رز به حساب می آید که خواستگاه آن در جهان کشور ما ایران است و اجداد ما در زمینه تولید انواع مختلف این محصولات فعالیت گسترده ای را انجام داده اند. گل محمدی گلی است که در انواع مختلف در دنیا وجود دارد و رنگ گونه های مختلف این گیاه خوشبو از قرمز روشن تا صورتی روشن است. با توجه به موارد بالای استفاده از گل محمدی در صنایع مختلف اشخاص زیادی در سراسر کشور و حتی دیگر نقاط دنیا به دنبال خرید انواع گوناگون گل محمدی خشک کیلویی هستند.

خرید انواع گل محمدی خشک کیلویی در بازار

لیست بهترین گل محمدی خشک کلویی

لیست بهترین گل محمدی خشک کلوییاگر به گذشته برگردیم خواهیم دید که ایران بزرگترین تولید کننده و همچنین اولین تولید کننده گل محمدی طبیعی در دنیا به حساب می آید و برای اولین بار این گل معطر در کشور ما تولید شده و تجار و اشخاص مختلفی که به ایران سفر کرده اند این محصولات را به نقاط مختلف دنیا برده اند. 

امروزه بیش از دویست نوع گل سرخ یا گل محمدی در سراسر دنیا شناسایی شده است که همگی دارای ویزگی های منحصر به فردی هستند و در کشورهای مختلفی از جمله هند، افغانستان، عربستان و ایران انواع گوناگونی از گل محمدی کیلویی خشک شده تولید و در سراسر دنیا عرضه می شود.

در کشور ما ایران نیز بیش از سیزده نوع از گل محمدی کشت و برداشت می شود و شهرهای مختلفی در زمینه تولید گل محمدی فعالیت می کنند. اما همانطور که قطعا شما هم می دانید شهرستان کاشان در استان اصفهان از جمله بزرگترین تولید کنندگان گل محمدی با کیفیت در کشور به حساب می آید و کیفیت بالای گل محمدی تولید شده در شهرستان کاشان باعث شده است اشخاص زیادی در سراسر کشور و حتی سراسر دنیا به دنبال خرید گل محمدی خشک شده این شهرستان باشند.

علاوه بر کاشان نقاط مختلف کشور در زمینه تولید گل محمدی فعالیت گسترده ای را انجام می‌دهند. گل محمدی جهرم در استان فارس نیز یکی از بهترین انواع گل محمدی تولید شده در کشور به حساب می‌آید و کیفیت بسیار بالایی دارد و کشاورزان این شهر در زمینه تولید انواع مختلف گل سرخ به صورت دیمی و آبی فعالیت گسترده ای می کنند.

بارزترین مشخصه گل محمدی طبیعی خشک

از جمله سوالات مهمی که در زمینه گل محمدی طبیعی و خشک شده وجود دارد این است که گل محمدی را به چه صورتی خشک می کنند و بارزترین ویژگی‌ها و مشخصات گل محمدی طبیعی خشک شده چیست؟ مزیت ها و معایب روش های مختلف خشک کردن گلهای سرخ به صورت طبیعی چیست و در چه مواردی می توان از این روش ها برای خشک کردن گل سرخ استفاده کرد؟

در پاسخ به این سوال باید گفت که گل محمدی را به دو صورت می توان خشک کرد:

  • در روش اول که روش سنتی است گل محمدی طبیعی را به صورت طبیعی و با استفاده از آفتاب و نور خورشید و همچنین سایه خشک می کنند و گل محمدی را با چندین بار منتقل کرده به آفتاب و سایه خشک می کنند. این روش روشی است که از قدیم الایام در کشورمان مرسوم بوده و هنوز هم در نقاط مختلف کشور رونق بالایی دارد و شما می توانید آن را مشاهده کنید. مزیت این روش این است که گل محمدی با استفاده از امکانات خدادادی خشک می شود و نیازی به تجهیزات خاص و هزینه آنچنانی ندارد اما در عین حال در این روش زمان مورد نیاز برای خشک نمودن گل محمدی نسبتا زیاد است و از طرفی مکان بزرگ و خاصی برای خشک کردن این گل ها نیاز است. 
  • دومین روش برای خشک کردن گل محمدی طبیعی استفاده از دستگاه های خشک کن الکتریکی همانند ماکروویو است. در این روش از انواع مختلفی از این دستگاه ها استفاده می شود. مزیت این روش سرعت بالای خشک شدن گل طبیعی است و ممکن است در چند ساعت گل محمدی خشک شود با این وجود این روش روشی هزینه بر است و استفاده از آن برای خشک کردن گل های سرخ در مقیاس صنعتی و زیاد مناسب و مقرون به صرفه است.‌ 

خرید عمده گل محمدی پاییزه خشک کیلویی

خرید عمده گل محمدی پاییزه خشک کیلویی گل محمدی یک گل بهاری به حساب می آید و عموما در اواسط و اواخر فصل بهار می‌توان آن را برداشت کرد اما امروزه پیشرفت هایی که در زمینه کشاورزی به وجود آمده است گل محمدی را به درختان مختلف پیوند می زنند و همین موضوع سبب می شود که علاوه بر فصل بهار؛ گل محمدی یا گل سرخ را در پاییز نیز به دست بیاید و قابل برداشت باشد.

از آنجایی که گل محمدی یک گل کم آب خواه است اصولاً برداشت آن در فصل پاییز راحت است و نیازی به مقدار آب زیادی ندارد و لذا همین موضوع سبب شده که کشت و برداشت گل محمدی پاییزه از رونق بالایی برخوردار باشد و اشخاص زیادی در سراسر کشور به دنبال تهیه انواع مختلفی از گل محمدی پاییزه هستند.

گل محمدی پیوندی پاییزه نسبت به گل محمدی طبیعی که در فصل بهار به دست می آید از کیفیت به نسبت کمتری برخوردار است و دلیل آن هم این است که بوته گل محمدی مجبور است در دو نوبت در یکسال بار بدهد و همین موضوع سبب می شود که از کیفیت گل و گلاب آن کاسته شود. با این وجود این گل ها کیفیت قابل توجه و قبولی دارند و از آن ها در صنایع گوناگون استفاده های زیادی می شود. 

بهترین روش تهیه گل محمدی خشک کیلویی

ما یکی از سایت های عرضه کننده انواع مختلف گل محمدی خشک به صورت کیلویی هستیم و در تلاشیم تا با عرضه محصولاتی با کیفیت و در حجم های گوناگون نظر مشتریان مختلف این محصولات را به سمت محصولات خود جلب نموده و لبخند رضایت را بر لب مشتریان بنشانیم. 

ما با عرضه مستقیم گل محمدی خشک از تولید کننده های این گل خوشبو و معطر به اشخاص و شرکت های خریدار موجب حذف اشخاص واسطه می شویم و همین موضوع سبب کوتاه شدن دست اشخاص دلال و واسطه در این بین شده و سبب می شود که قیمت تمام شده‌ی گل محمدی یا گل سرخ خشک شده و کیلویی برای خریداران قیمتی مناسب تر از قیمت بازار باشد. لذا شما می توانید این محصولات را مناسب با نیاز خود از طریق ما خریداری نموده و چندی بعد آن را در مکان دلخواه خود در سراسر کشور تحویل بگیرید. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش: مریم صمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09128711472
تویتر: doransocompany@
فیس بوک: doransocompany@
لینکدین: doransocompany@
پینترست: doransocompany@
پست الکترونیکی: info@doranso.com

مطلب پیشنهادی

قیمت وخرید عمده غنچه لاله زاری با کیفیت صادراتی

قیمت وخرید عمده غنچه لاله زاری با کیفیت صادراتی

در این مقاله قصد داریم در مورد نحوه خرید و قیمت عمده غنچه لاله زار …

دیدگاهتان را بنویسید