فروش گل محمدی
خانه / گل محمدی هزار پر / انواع گل محمدی هزار پر با نرخ ارزان

انواع گل محمدی هزار پر با نرخ ارزان

انواع گل محمدی هزار پر در مراکز پخش گل محمدی با نرخ ارزان قابل تهیه می باشد.و به دلیل عطر بسیار خوشبو و فوق العاده آن در موارد مختلفی همانند تولید عطر بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد. واشخاص زیادی به دنبال تهیه این محصولات به صورت عمده و با نرخ مناسب هستند.

انواع گل محمدی هزار پربانرخ ارزان

بزرگترین تولیدی گل محمدی هزار پر در ایران

بزرگترین تولیدی گل محمدی هرار پردر ایران

امروزه  انواع گل محمدی را می توان در کشورهای مختلف دنیا پیدا کرد از آفریقا گرفته تا آسیا و اروپا, اما با نگاهی به تاریخچه آن متوجه می شوید که گل محمدی اولین بار در کشور ما تولید  می شده و از ایران به کشورهای دیگر برده شده است.

انواع گل محمدی ایرانی و با کیفیت در سراسر کشور تولید می شود.که دارای رنگهای صورتی روشن تا قرمز روشن هستند.وطبق آمارها حدود سیزده نوع گل محمدیدر ایران کشت می گردد.

گل سرخ هزار پر یکی از انواع گل محمدی خوب و باکیفیت ایرانی است که در کشور تولید می شود. از جمله بزرگترین تولید کنندگان انواع گل محمدی  در کشور می توان به استانهای زیر اشاره نمود.

  • استان اصفهان
  • استان کرمان
  • استان آذربایجان

وهمینطور شهرستانهای کاشان  مانند شهر قمصر.

و سالانه حجم بالایی از این محصولات در این شهر تولید شده و ‌‌‌‌در کارگاه های معتبر سنتی و صنعتی و پیشرفته به صورت گلاب درآمده و در سراسر کشور توزیع می‌شود. علاوه بر این مقدار بسیار زیادی از این نوع گل های خوشبو و با کیفیت به صورت گلبرگ خشک و یا برای تولید انواع مختلف عطر و ادکلن مورد استفاده قرار می‌گیرد.

انواع گل محمدی تولید داخل

عموما گل محمدی یک نوع گل بهاری به حساب می آید‌. این گل در اواخر فصل بهار و از اواسط اردیبهشت تا اواخر خرداد قابل برداشت است.

 

گل محمدی یکی از گل های کم آب خواه است و به دلیل سازگاری بسیار خوبی که با آب و هواهای گوناگون دارد حجم بالایی از آن در شهر های مختلف کشور و بالاخص مناطق نسبتاً کویری و کم آب کشور تولید می شود.

امروزه یا استفاده از پیشرفت تکنولوژی و علم؛ کشاورزان و باغداران کشور با پیوند زدن گل محمدی یا گل سرخ به انواع مختلف درختان توانسته اند این محصولات را به مرحله ای برسانند که باروری آن ها دو برابر شود و در سال دو مرتبه به بار بنشینند و محصول بدهند. گل های محمدی پیوندی و پیشرفته مطابق معمول یک بار در اواسط فصل بهار غنچه می‌دهند و دفعه ی دوم در اوایل فصل پاییز به بار می نشینند و کیفیت هر دو مرتبه گل دهی این محصولات نیز بسیار بالا است که نکته ای بسیار قابل توجه در این زمینه به شمار می‌آید.

چگونه یک گل محمدی هزار پر خوب بخریم ؟

چگونه یک گل محمدی هزار پر خوب بخریم ؟

یکی از نکات مهم و سوالات پر تکرار در زمینه انواع گل های محمدی و مخصوصا گل محمدی هزار پر این است که چگونه یک گل محمدی هزار پر خوب بخریم؟ و همچنین ویژگی های گل های محمدی هزار پر باکیفیت و ممتاز و خوب چیست؟

 

در پاسخ به این سوالات باید گفت که گل محمدی یا گل سرخ با کیفیت دارای ویژگی های منحصر به فرد متعددی است که باید در هنگام خرید این محصولات به آن ها توجه کرد؛ از جمله این ویژگی ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • گل محمدی با کیفیت دارای ظاهری بسیار روشن و شفاف است. این گل دارای رنگ های مختلفی از صورتی تا سرخ بوده اما نکته ی مشترک در تمامی انواع این گل ها با رنگ های مختلف شفافیت رنگ آن ها است و در صورتی که گلی دارای شفافیت رنگ نبود احتمالا از کیفیت خوبی برخوردار نیست.
  • گل محمدی باکیفیت دارای عطر بسیار زیادی است و در هنگام ورود به مکانی که این گل در آن ها جمع شده است عطری بسیار غلیظ به مشام شخص می رسد و اگر شما هنگام ورود به مکانی که گل سرخ در آن جمع آوری شده است با عطر غلیظ و بسیار زیاد این نوع گل مواجه نشدید احتمال اینکه این گل تازه و باکیفیت نباشد بسیار زیاد است.

لذا در هنگام خرید این محصول باید به این نکته توجه کرد که از این گل ها در چه زمینه ای می خواهید استفاده کنید و گل محمدی خریداری شده توسط شما باید دارای چه ویژگی های منحصر به فردی باشد.

علاوه بر این؛ نوع گل و ویژگی های فرایند تولید و به بار نشستن آن نیز در هنگام خرید این محصولات بسیار مهم و قابل توجه است و باید به آن توجه کرد.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش: مریم صمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09128711472
تویتر: doransocompany@
فیس بوک: doransocompany@
لینکدین: doransocompany@
پینترست: doransocompany@
پست الکترونیکی: info@doranso.com